امروز سه شنبه 15 آذر 1401 ساعت 13:38:58

دوربین خبر

کد مطلب : 32629 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 30 شهریور 1401 -ساعت : 13:42

چاپ به اشتراگ گذاشتن
ما با قدرت ایستاده‌ایم غرب درمانده است

نماینده ولی فقیه مازندران در همایش تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس:

ما با قدرت ایستاده‌ایم غرب درمانده است

به گزارش دوربین خبر،

نماینده ولی فقیه در مازندران گفتند: ما در مقابل فتنه‌ها، جنگ‌ها ترورها مقتدر ایستادیم ولی غرب غارتگر، خود درمانده است، به خودمان ببالیم که آنقدر قوی هستیم که غرب در مقابل چاره ای جز تحت تاثیر قرار دادن افکار عمومی ندارد.

به گزارش دفتر نماینده ولی فقیه در مازندران، آیت الله محمدباقر محمدی لائینی در آئین تجلیل و تکریم از یک میلیون پیشکسوت دفاع مقدس و مقاومت استان مازندران که در سالن الغدیر سپاه کربلا ساری برگزار شد، ضمن تبریک هفته دفاع مقدس، اظهار کردند: مجاهدان دفاع مقدس با دست خالی در مقابل دشمن تا دندان مجهز ایستادند و امنیت، استقلال و آزادی را برای میهن اسلامی به ارمغان آوردند‌.

ایشان افزودند: رزمندگان مازندرانی بسیج شده بودند تا به دولت کمک کنند، تمام استان پای کار آمدند، یکی از برجستگی‌های مردم مازندران حضور باکیفیت در میدان اصلی جنگ بود، این استان ولایتمدار و ولایت‌پرور است.

آیت الله محمدی لائینی ضمن تقدیر از رزمندگان و ایثارگران مازندران، یادآور شدند: این عزیزان در مقیاس کشوری عمل کردند، برگزاری این همایش فرصتی برای بازخوانی فرمایشات مقام معظم رهبری است، گرچه خاطره‌ها از یک طرف ناراحت‌کننده است اما از طرفی دیگر غرورآفرین است.

نماینده ولی فقیه در مازندران گفتند: مصائب نباید ما را از حماسه‌هایی که آفریدیم غافل کند، حماسه خدمتی که دولت سیزدهم در همین مدت کوتاه آفرید عزت را به دنبال داشت، امروز رئیس در سازمان ملل دیدارهای مختلفی با سران کشورهای دیگر را در حال انجام دارد در حالیکه غرب خودش درگیر معضلات فراوانی است، زمستان پیش رو را بسیار بحرانی پیش بینی کرده‌اند.

ایشان یادآور شدند: ما در مقابل فتنه‌ها، جنگ‌ها ترورها مقتدر ایستادیم ولی غرب غارتگر، خود درمانده است، به خودمان ببالیم که آنقدر قوی هستیم که غرب در مقابل چاره ای جز تحت تاثیر قرار دادن افکار عمومی ندارد.

ایشان با بیان اینکه خدای بزرگ از وعده خود نه پشیمان می‌شود و نه عقب نشینی می‌کند، ادامه دادند: کمک و یاری خدا هست، اگر همواره پای انقلاب باشیم و اعتماد بنفس خود را حفظ کرده و حول محور ولایت وحدت و انسجام خود را حفظ کنیم، مدیران ما جهادی خدمت کنند افق پیش رو کاملا روشن خواهد بود و آینده امیدوارکننده است.لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : ما با قدرت ایستاده‌ایم غرب درمانده است

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir