امروز سه شنبه 15 آذر 1401 ساعت 15:11:51

دوربین خبر

کد مطلب : 395 -تاریخ انتشار : سه شنبه 01 فروردین 1396 -ساعت : 15:14

چاپ به اشتراگ گذاشتن
تجمع معترضان به انتصاب سرپرست جدید فرمانداری آمل

تجمع معترضان به انتصاب سرپرست جدید فرمانداری آمل

تجمع معترضان به انتصاب سرپرست جدید فرمانداری آمل

معترضان به انتصاب سرپرست جدید فرمانداری شهرستان آمل خواهان استعفای او شدند.

به گزارش دوربین خبر ;  تجمع معترضان به انتصاب سرپرست جدید فرمانداری آمل

معترضان به انتصاب سرپرست جدید فرمانداری شهرستان آمل ، صبح امروز با تجمع مقابل مانع از حضور " لطف اله آجودانی " در محل کارش شدند.

دربین تجمع کنندگان ، حجت الاسلام مرتضوی امام جمعه آمل و حجت الاسلام تقی زاده امام جمعه دابودشت حضور داشتند. سرهنگ گنجیان مقدم فرمانده انتظامی شهرستان آمل هم دقایقی قبل درمیان معترضان حضور یافت و پایان تجمع را خواستار شد.

به گفته یکی از کارمندان فرمانداری آمل، لطف اله آجودانی روز یکشنبه و پس از معارفه به عنوان سرپرست جدیدفرمانداری آمل به همراه استاندارمازندران از فرمانداری خارج شده بود و هنوز درمحل کار جدیدش حاضر نشده است.

این درحالی است که " سیدجعفر رسولی" معاون سابق فرماندار شهرستان آمل که از او به عنوان جدی ترین گزینه جانشینی " احمد منفرد " به فرماندار شهرستان یاد می شد و به گفته برخی نزدیکانش روز معارفه درمرخصی به سر می برد صبح امروز در محل کارش حاضر است.

استاندارمازندران روز یکشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان آمل" لطف اله آجودانی " را به عنوان سرپرست جدید فرمانداری این شهرستان معارفه و از " احمد منفرد " فرماندار سابق قدردانی کرد.

هنگام معارفه سرپرست جدید فرمانداری نیز امامان جمعه آمل و دابودشت و فرمانده سپاه ناحیه شهرستان ؛ فرمانداری را ترک کردند و پس از آن با ورود برخی معترضان به محل جلسه ، شورای اداری متشنج شد و استاندار ، مدیرکل سیاسی استانداری و سرپرست جدید فرمانداری آمل مجبور به خروج از فرمانداری شدند.

مدیرکل سیاسی استانداری مازندران گفت : سرپرست فرمانداری آمل طبق قانون با قوت کارش را ادامه خواهد داد.

جعفرقمی اویلی افزود : تغییر و تحول مدیریتی طبیعی است و همه ما باید به قانون تن بدهیم و از ایجاد حواشی که باعث از بین رفتن فرصت ها می شود، پرهیز کنیم. لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : تجمع معترضان به انتصاب سرپرست جدید فرمانداری آمل

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir