امروز دوشنبه 27 خرداد 1398 ساعت 09:29:44

دوربین خبر

کد مطلب : 5030 -تاریخ انتشار : شنبه 29 مهر 1396 -ساعت : 08:27

چاپ به اشتراگ گذاشتن
366 روستای مازندران گازرسانی می شود

366 روستای مازندران گازرسانی می شود

به گزارش دوربین خبر،مدیرعامل شرکت گاز مازندران گفت: گازرسانی به 366 روستای بخش کوهستانی مازندران را در دستور کار داریم که تا پایان سال 96 به بهره‎برداری می‎رسند و تا پایان سال 97 نیز تمامی روستاهای بالای 20 خانوار مازندران گازدار می‎شوند.

به گزارش دوربین خبر  به نقل از آوای خزر، محمداسماعیل ابراهیم‌‍زاده  در افتتاحیه عملیات گازرسانی به 6 روستای کوهستانی بهشهر و نکا اظهار داشت: تا پایان سال 97 تمامی روستاهای بالای 20 خانوار گازدار می‌شوند، 366 روستا در دستور کار سالجاری قرار دارد و 325 میلیارد تومان بودجه عمرانی برای تأمین شده است که از این تعداد، در سالجاری تاکنون 100 روستای مازندران گازدار شدند.

????وی افزود: علیرغم تمامی محدودیت‌هایی که داشتیم و باید ورق‌های فولادی را از خارج وارد می‌کردیم و لوله‌های گاز را از خوزستان به مازندران می‎آوردیم؛ اما شبانه‌روزی تلاش کردیم و به نتیجه رسیدیم.

مدیرعامل شرکت گاز مازندران بیان کرد: برای گازرسانی به 6 روستای مناطق کوهستانی بهشهر و نکا، یک ایستگاه 120 هزار مترمکعبی گاز را نصب کردیم، 3.5 میلیارد تومان تنها برای این سیستم هزینه شده است.

این مسئول گفت: کار بزرگی اتفاق افتاد، انشاالله تا پایان سال 97، 150 روستای شرق مازندران شامل 78 روستای نکا و بقیه نیز از بهشهر و گلوگاه با صرف 220 میلیارد تومان اعتبار از نعمت گاز برخوردار شوند.

ابراهیم‌زاده اظهار داشت: 24 پیمانکار با دو اکیپ از نکا تا گلوگاه در حال فعالیت هستند، مواد اولیه برای گازرسانی ازجمله لوله پلی اتیلن از خارج وارد می‌شود.

وی در پایان گفت: مردم باید مسائل ایمنی را رعایت کنند و توجه داتشه باشند که ابتدا نظام مهندسی لوله‌کشی منازل را بررسی می‌کند و پس از آن خانوارها باید از طریق دفاتر پیشخوان دولت مشترک شوند و آنوقت در مدت 48 ساعت بعد برای آنها کنتور گاز نصب می‎شود.لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : 366 روستای مازندران گازرسانی می شود

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir