امروز جمعه 18 آذر 1401 ساعت 20:39:40

دوربین خبر

کد مطلب : 530 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 23 فروردین 1396 -ساعت : 19:40

چاپ به اشتراگ گذاشتن
روزنامه نگار فعال مازندران :بررسی زوایای سفر رئیس جمهوربه مازندران  به گشت و گذاری بهاری شباهت دارد...

در گفتگو با دوربین خبرمطرح شد:

روزنامه نگار فعال مازندران :بررسی زوایای سفر رئیس جمهوربه مازندران به گشت و گذاری بهاری شباهت دارد...

به گزارش دوربین خبر،فعال رسانه ای مازندران در انتقاد به برگزاری سفر ریاست جمهور در مازندران بدون حضور خبرنگاران استانی گفت:زوایا این سفر عجولانه گشت و گذاری بهاری در مازندران است.

به گزارش دوربین خبر،نقدی بر سفر تبلیغاتی رئیس جمهور به مازندران
هواخوری بهاری پشت درهای بسته!!


در روزهایی که شاهد سفرهای پایانی دولت یازدهم به استان های کشور هستیم، این قطار اینبار در ایستگاه مازندران توقف کرده است. ایستگاهی توسعه نیافته و همچنان دردمند. استانی با قابلیت های فراوان اما مغفول، با مردمانی پرتلاش اما نگران.
کشاورز مازنی سال سختی را سپری کرد و حمایت نشد، صنعتگر مازنی کارخانه اش را تعطیل دید و حمایتی نشد، کارگر مازنی بیکار شد و کمکی ندید و درنهایت برای فارغ التحصیل شمالی خبری ازکار نشد.
در روزهایی که استقبال چندانی از سفرهای تبلیغاتی رئیس جمهور نگردید، خبرنگاران هم دعوت نشدند تا افتتاح چندین باره پروژه ها به چشم نیاید و نقاط ضعف دولتمردان بیشتر نمایان نگردد.
خبرنگاران مازنی که سفرهای رئیس جمهورهای مختلف را پوشش داده اند اینبار نیز نامحرم شناخته شدند و این هوا خوری بی موقع بهاری در سکوت کامل خبری برگزار  شد.
خبرنگاران که همیشه دغدغه شان پیگیری مطالبات مردم بوده، این بار دعوت نشدند تا استقبال کمرنگ مردم همانند سفر اول رئیس جمهور به مازندران به چشم نیاید و ضعف ها همچنان پنهان بماند.
از زوایا این سفر عجولانه پیداست که تنها گشت و گذار بهاری ست و گویا قرار نیست به ضعف ها و مشکلات مازندران توانمند پرداخته شود. گویا قرار است معضلات همچنان باقی بماند و مسوولین با آمارهای کذایی دلشان را خوش کنند.
نامحرم دانستن خبرنگاران، نامحرم دانستن مردم است و اگر این سفر برای مردم است، برخلاف سفرهای دیگر جای خبرنگاران خالی ست. جای نمایندگان مردم در رسانه ها... جای چشمان بیدار جامعه...
آقای رئیس جمهور! حضوری که نتوانستیم تنگناهای سرزمین مان را به عرض برسانیم اما بدانید مازندران توسعه نیافته نیازمند ایجاد زیرساخت های گردشگری، توسعه کشاورزی و صنایع تبدیلی، ایجاد منطقه آزاد تجاری، توسعه خطوط ریلی، توجه به محیط زیست، پروژه های بزرگ عمرانی و درنهایت مدیران کارآمد ست.

# روزنامه قدس _ حسین احمدی

نویسنده :
منبع : روزنامه قدس


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : هواخوری-رئیس جمهور-ت -

مطالب مرتبط با : روزنامه نگار فعال مازندران :بررسی زوایای سفر رئیس جمهوربه مازندران به گشت و گذاری بهاری شباهت دارد...
نظر شما در مورد : روزنامه نگار فعال مازندران :بررسی زوایای سفر رئیس جمهوربه مازندران به گشت و گذاری بهاری شباهت دارد...

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir