امروز شنبه 09 مهر 1401 ساعت 14:07:03

دوربین خبر

کد مطلب : 534 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 23 فروردین 1396 -ساعت : 20:10

چاپ به اشتراگ گذاشتن
زارعی خطاب به امام جمعه موقت ساری:در مکالمات شادمانه ی شما و آقایان اعزامی دولت به ساری باغداران وررشکسته  ساری نقشی و سهمی داشته است !؟

با دوربین خبر مطرح شد:

زارعی خطاب به امام جمعه موقت ساری:در مکالمات شادمانه ی شما و آقایان اعزامی دولت به ساری باغداران وررشکسته ساری نقشی و سهمی داشته است !؟

به گزارش دوربین خبر،فعال سیاسی مازندران با اشاره به برگزاری "جشن تپش در ساری"خطاب به امام جمعه موقت ساری گفت:آیا باغداران ورشکسته ، کشاورزان رنجدیده ، جوانان بیکار و دهها مشکلات شهرستان ساری در مکالمات شادمانه ی شما و آقایان اعزامی دولت به ساری نقشی و سهمی داشته است !؟

به گزارش دوربین خبر،بسم الله الرحمن الرحیم
حجت الاسلام جناب آقای  قاسمی
باسلام و تحیت
‌در تصاویر شب گذشته ی یک مراسم دوازده هزار نفری که یک بنگاه خبری و  مداح و همسو با یک گروه  خاص،  تعدادش را به عدد  شگفت آور هفتاد هزار نفر  رسانید و با حضور نمایندگان اعزامی  رییس جمهور و رییس ستاد انتخاباتی و ی  نیز تو أم بود  ، جناب عالی شادمانه و  شانه به شانه نمایندگان ایشان مشاهده می شوید ؛ از این حیث که اگر رسم ادب و میهمان نوازی را به حکم تشریفات  بجا آورده اید  و در جایگاه خاص نزد ایشان که در آستانه انتخابات به حضور در چنین جمع هایی نیازمندند نشستید  مسامحتا اشکالی وارد نیست اما چنانکه می دانیم گویا جناب عالی بر مسند امامت جمعه ی موقت تکیه نموده و احتمالا از این حیث در مراسم حضور داشتید طرفه اینکه  در این صورت  اما سوال این است اگر مراسم متعلق به میلاد مولی الموحدین علی علیه السلام و واقعه عظیم سیزده ی رجب بوده ، از چه روی شما صرفا مستمع بوده و در سجایا و عدالت علوی سخنی نگفتید و تریبون در اختیار شهردار و نمایندگان دولت در انتظار انتخابات بوده است ؛ وانگهی امامان جمعه اعم از این که موقت یا دائمی باشند باید  نماینده ی شجاع مردم باشند و لحن و لبخند و اخم شان موجد معانی  شود  ؛ در این صورت نیز  پرسش این است که مگر نه اینکه  چنین جایگاهی متصل و مرتبط با دستگاه اندیشه ای و ولایی و مستقل از دولت هاست  پس اگر چنین است آیا باغداران ورشکسته ، کشاورزان رنجدیده ، جوانان بیکار و دهها مشکلات شهرستان ساری در مکالمات شادمانه ی شما و آقایان اعزامی دولت به ساری نقشی و سهمی داشته است !؟ در کدام جلسه و چه ساعتی و چگونه ؟!  آیا شرکت نمایندگان اعزامی رییس جمهور در یک جشن و یا گرداندن آنها در پارک ملل و دیگر بوستان ها  همانند توریست ها !؟ موجبات نادیده انگاشتن مسایل اصلی شهرستان یعنی وضعیت ناگوار  زارعین خسته و رنجدیده  و  بیکاری مضاعف جوانان این شهرستان مظلوم نبوده است !؟ آیا اگر نماینده ی همسو با دولت،  شأن نمایندگی خویش را فراموش کرده و در وانفسای گرفتاری چهارساله ی مردمان اینک به مداحی دولت نا کارامد می پردازددر اینصورت  آیا مگر شجاعت را از شخص  شما که  سنگر امامت «پایگاه آزاد جمعه»  در اختیار دارید ربوده بودند که نتوانستید چند دقیقه به نمایندگی از مردم شهرستان به بیان مشکلات این شهرستان بپردازید !؟ و....
وظیفه داشتم این چند جمله را حسب احترام به جایگاه امامت جمعه ی یک شهرستان که ضعفا ی قطع امیده کرده از  دولت ها،  به این رکن رکین تشیع امید می بندند  بیان کنم و التفات جناب عالی را به مشی ائمه جمعه ای  نظیر آیت الله معلمی ، حجت الاسلام لایینی ، حجت الاسلام روحانی ،  حجت الاسلام قلی پور و دیگر اعزه ی شجاع استان   به عنوان الگوی طرح مشکلات شجاعانه مردم در مواجهه با  کارگزاران  خواستار شوم ؛  
توفیق روزافزون  جناب عالی  در بیان شجاعانه ی مشکلات اقشار مختلف مردم و  مواجهه ی عالمانه تان با فرستادگان دولت ها را  از خدای بزرگ خواستارم .
مجتبی زارعیلینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : زارعی خطاب به امام جمعه موقت ساری:در مکالمات شادمانه ی شما و آقایان اعزامی دولت به ساری باغداران وررشکسته ساری نقشی و سهمی داشته است !؟

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir