امروز دوشنبه 27 خرداد 1398 ساعت 09:09:40

دوربین خبر

کد مطلب : 5367 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 17 آبان 1396 -ساعت : 15:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن
اجازه تغيير كاربري اراضي كشاورزي را ندهيد/ایجاد تشکل های جدید کسب و کار با حضور فارغ التحصیلان بیکار کشاورزی

استاندار مازندران در ديدار با رئيس سازمان جهاد كشاورزي و مديران حوزه كشاورزي :

اجازه تغيير كاربري اراضي كشاورزي را ندهيد/ایجاد تشکل های جدید کسب و کار با حضور فارغ التحصیلان بیکار کشاورزی

به گزارش دوربین خبر،

 اجازه تغيير كاربري اراضي كشاورزي را ندهيد/ توسعه بازار راه نجات كشاورزي مازندران است

محمد اسلامي در ديدار با رئيس سازمان جهاد كشاورزي و مديران حوزه كشاورزي گفت : با برنامه ريزي مي توان ميزان توليد محصولات كشاورزي را به بيش از 10 ميليون تن رساند .
استاندار مازندران برنامه ششم را مهمترين سند توسعه اي خواند و گفت : بايد اهداف برنامه ششم توسعه محقق شود .
اسلامي بر فعال شدن كانونهاي مشاوره اي و راهنمايي تاكيد كرد و اظهار داشت : از فرصت 13 هزار فارغ التحصيل كشاورزي استان بايد براي ايجاد تشكلهاي جديد كسب و كار و هدايت توليد استفاده كرد .
مقام عالي دولت در استان تاكيد كرد : توسعه بازار راه نجات كشاورزي مازندران است و ظرفيت سازي براي توسعه صادرات نيز يك ضرورت است
وي ظرفيت هاي مازندران را در حوزه هاي مختلف بي نظير خواند و گفت : همه جاي مازندران كانون اقتصاد مقاومتي است و توسعه درون زا هم از مصاديق مهم اقتصاد مقاومتي است .
استاندار مازندران بر ضرورت ايجاد مركز تجارت جهاني خاويار تاكيد و گفت : مراكز تحقيقاتي بايد به طور منظم مسائل دريا را پايش نمايند .
اسلامي بر توسعه زراعت چوب در استان تاكيد كرد و گفت :جنگل يك ثروت خدادادي است و بايد از اين سرمايه به طور دقيق و مناسب استفاده نمائيد و اجازه تغيير كاربري اراضي كشاورزي را ندهيد
وي در پايان از مسئولان كشاورزي استان خواست تا با روحيه جهادي به مردم سخت كوش مازندران كه عشق به كار دارند خدمت كنند و زمينه توليد انبوه با استاندارد هاي لازم را فراهم كنند.
در ابتداي اين ديدار مهندس حيدر پور رئيس سازمان جهاد كشاورزي مازندران گزارش كاملي در مورد وضعيت كشاورزي مازندران ، طرح پرورش ماهي در قفس و توليد آبزيان ، پروژه هاي حوزه كشاورزي ، طرح بسته رونق توليد در حوزه كشاورزي ، وضعيت مكانيزاسيون و ضريب كشت و وضعيت آب كشاورزي استان ارائه نمود.لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : اجازه تغيير كاربري اراضي كشاورزي را ندهيد/ایجاد تشکل های جدید کسب و کار با حضور فارغ التحصیلان بیکار کشاورزی

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir