امروز دوشنبه 27 خرداد 1398 ساعت 09:38:05

دوربین خبر

کد مطلب : 5440 -تاریخ انتشار : شنبه 20 آبان 1396 -ساعت : 15:59

چاپ به اشتراگ گذاشتن
مطالعه در مقام عمل باید اتفاق بیفتد/سمیه فقیه خبرگزاری صداو سیما گزارش می دهد:

استاندار مازندران در حاشیه نمایشگاه کتاب ساری:

مطالعه در مقام عمل باید اتفاق بیفتد/سمیه فقیه خبرگزاری صداو سیما گزارش می دهد:

به گزارش دوربین خبر،محمد اسلامی امروز در آیین بازگشایی نمایشگاه کتاب مازندران که به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی برگزار شد اظهار داشت: یاد گرفتنِ دوباره نیازمند مطالعه و تحصیل علم و توسعه دانش است، بایستی بتوانیم از علم و دانش ثروت‌آفرینی بکنیم، اینکه در مسیر ثروت‎آفرینی و در مسیر سعادت و فرهنگ غنی قرار بگیریم از الزامات مدیریت وحکومت است
وی افزود: در چاچوب سیاست‌های کلی نظام و برنامه‌های مصوب‌شده که تماما بر فرهنگ و تمدن اصیل اسلامی تأکید دارد، حرکت میکنیم و انشاالله هر جا که در مسیر اصحاب فرهنگ و هنر مانعی وجود داشته باشد آن را برطرف خواهیم کرد.
استاندار مازندران گفت: کتاب و کتابخوانی باید جایگاه خود را پیدا کند، نیاز داریم که روح و فکر و جسم آدمها مورد توجه قرار بگیرد و رشد کند، فکر با مطالعه و تصحیل و کتابخوانی است تا مکمل فرآیند تصحیلی قرار بگیرد.
اسلامی ادامه داد: روح با عبادت و توکل جستن از خدا و ائمه اطهار(ع) و جسم با ورزش رشد می‌کند، این سه عامل باید مکمل هم پیشرفت کنند تا جامعه‌ای بانشاط و امیدوار داشته باشیم.
به گزارش آوای خزر، نمایشگاه کتاب مازندران با 10 تا 50 درصد تخفیف از امروز تا 27 آبانماه در سالن اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران واقع در میدان امام ساری از 9 صبح تا 8 شب دایر است.لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : مطالعه در مقام عمل باید اتفاق بیفتد/سمیه فقیه خبرگزاری صداو سیما گزارش می دهد:

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir