امروز سه شنبه 06 خرداد 1399 ساعت 16:39:17

دوربین خبر

کد مطلب : 5641 -تاریخ انتشار : سه شنبه 30 آبان 1396 -ساعت : 09:14

چاپ به اشتراگ گذاشتن
بسیجبسيج زمينه ساز همبستگي ملي در بستر ايمان و فرهنگ عاشورايي است

استاندار مازندران:

بسیجبسيج زمينه ساز همبستگي ملي در بستر ايمان و فرهنگ عاشورايي است

به گزارش دوربین خبر،استاندار مازندران در همايش تجليل از فعالان اقتصاد مقاومتي

استاندار مازندران در همايش تجليل از فعالان اقتصاد مقاومتي و بسيج سازندگي در سپاه كربلا گفت : راهبرد جمهوري اسلامي ايران راهبرد دفاع همه جانبه در همه عرصه هاي سياسي ، اجتماعي ، فرهنگي ، اقتصادي و نظامي است.
محمد اسلامي با تبريك فرا رسيدن ربيع الاول و هفته بسيج گفت :
بسيج متعلق به قشر خاصي نيست بسيج متعلق به همه مردم ايران است
مقام عالي دولت در استان افزود : دشمن تفكر بسيجي ، انقلابي و جهادي را هدف قرار داده است چرا كه بسيج خودباوري و حركت را تشويق مي كند و دشمنان به دنبال خودباختگي هستند .
اسلامي تاكيد كرد : دشمن هدفمند و با سناريوهاي گوناگون دستاوردهاي انقلاب و نظام را مورد تهاجم قرار مي دهد و راهبرد جمهوري اسلامي ايران راهبرد دفاع همه جانبه در همه عرصه هاي سياسي ، اجتماعي ، فرهنگي ، اقتصادي و نظامي است.
وي از بسيج به عنوان شجره طيبه ياد كرد و گفت : بسيج زمينه ساز همبستگي ملي در بستر ايمان و فرهنگ عاشورايي است .
استاندار مازندران بر توسعه ظرفيت بسيج تاكيد كرد و گفت : هماهنگي و تعامل بسيج سازندگي مازندران با ساير دستگاههاي اجرايي موجب شد تا بتواند در سطح كشور در رتبه هاي برتر قرار بگيرد .
وي خواستار تلاش بيشتر بسيج و همه نيروهاي دلسوز براي محروميت زدايي از چهره مازندران شد و گفت : با تعامل و يكپارچه سازي و بازآفريني ظرفيت مي توان كاركرد و عمليات جديد را در استان رقم زد .
اسلامي با اشاره به ضرورت توجه به روستاهاي مازندران گفت : نيازمند حركت جدي و جهادي در روستاهاي مازندران هستيم.
وي بر توانمندسازي روستائيان براي تثبيت جمعيت روستا و اشتغال پايدار تاكيد كرد و گفت : يكي از اولويت هاي مهم كاري اين است كه مسئولين استان روستاها را مميزي كنند و براي توانمندي روستائيان اقدام كنند .
در اين همايش سردار بابايي فرمانده سپاه كربلا گزارشي از اقدامات و فعاليتهاي سپاه كربلا و بسيج سازندگي در حوزه اقتصاد مقاومتي و عمران و آباداني شهرها و روستاها ارائه نمود .
در پايان با اهداء لوح تقدير و هدايايي از فرماندهان موفق سپاه ،مسئولان فعال بسيج سازندگي ، سرگروههاي موفق جهادي و فعالان اقتصاد مقاومتي در استان تقدير شد .لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : بسیجبسيج زمينه ساز همبستگي ملي در بستر ايمان و فرهنگ عاشورايي است

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir