امروز سه شنبه 15 آذر 1401 ساعت 13:10:37

دوربین خبر

کد مطلب : 5714 -تاریخ انتشار : جمعه 03 آذر 1396 -ساعت : 10:53

چاپ به اشتراگ گذاشتن
اگر مدام برنامه‌هایتان تغییر می‌کند و هر روز با اولویت‌های تازه رو به رو هستید، کتاب «نبرد هنرمند» را بخوانید

اگر مدام برنامه‌هایتان تغییر می‌کند و هر روز با اولویت‌های تازه رو به رو هستید، کتاب «نبرد هنرمند» را بخوانید

به گزارش دوربین خبر،

مرکز رشد فناوری اطلاعات در صنعت با معرفی کتابی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات بر نقش بکارگیری فناوری های نوین در زندگی روزمره تاکید می کند. 


نبرد هنرمند

اگر مدام از کارهای ضروری‌تان طفره می‌روید، اگر هر روز کاری را انجام می‌دهید که می‌دانید به نفع شما نیست اما به انجامش عادت کرده‌اید، اگر کارهایتان را به فردا موکول می‌کنید، اگر می‌خواهید بدانید چرا همیشه ضروری‌ترین برنامه‌های روزتان را در آخرین دقایق شب انجام می‌دهید، اگر مدام برنامه‌هایتان تغییر می‌کند و هر روز با اولویت‌های تازه رو به رو هستید، کتاب «نبرد هنرمند» را بخوانید تا بدانید مشکل از کجا آب می‌خورد.

در این کتاب شما با نیروی قدرتمند و شیطانی آشنا می‌شوید. نیرویی که دائم به شما یادآوری می‌کند می‌توانید فعلاً کارهای مهم‌تان را کنار بگذارید و به استراحت بپردازید.

این نیرو استدلال‌های سفسطه آمیزی ارائه می‌دهد، دلایل به ظاهر منطقی می‌چیند، شرایط را برای شما آن‌طور که می‌خواهد تفسیر می‌کند، شما را به گمراهی می‌کشاند، انگشت روی نقطه ضعف‌های شما می‌گذارد تا شما را با خود همسو کند و به پیروزی دست یابد.

 کتاب «نبرد هنرمند»لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : اگر مدام برنامه‌هایتان تغییر می‌کند و هر روز با اولویت‌های تازه رو به رو هستید، کتاب «نبرد هنرمند» را بخوانید

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir