امروز شنبه 17 خرداد 1399 ساعت 11:13:29

دوربین خبر

کد مطلب : 5736 -تاریخ انتشار : جمعه 03 آذر 1396 -ساعت : 14:21

چاپ به اشتراگ گذاشتن
 دشمنان در 5 جبهه فرهنگي اجتماعي ، اقتصادي ، سياسي ، نظامي و بين المللي و با استفاده از روشهاي مختلف انقلاب اسلامي را مورد تهديد قرار دادند

استاندار مازندران در يادواره شهداي اسفيورد شوراب ساري :

دشمنان در 5 جبهه فرهنگي اجتماعي ، اقتصادي ، سياسي ، نظامي و بين المللي و با استفاده از روشهاي مختلف انقلاب اسلامي را مورد تهديد قرار دادند

به گزارش دوربین خبر، 

استاندار مازندران در يادواره شهداي اسفيورد شوراب گفت : مازندران ديار علويان مزين به عشق و شورآفريني در راه ولايت است
استاندار مازندران در يادواره شهداي اسفيورد شوراب در تلوباغ ساري ايام ربيع الاول و پايان حكومت ننگين و فاجعه آميز داعش را تبريك گفت و ياد و خاطره همه شهدا بويژه شهداي مدافع حرم را گرامي داشت و گفت : به كوري چشم استكبار جهاني و صهيونيسم با كمترين هزينه و ايمان و رشادت جبهه مقاومت و خيزشي مردمي بر اين توطئه بزرگ فائق آمديم .
محمد اسلامي افزود : دشمنان نقشه هاي بزرگ و پيچيده اي را براي مقابله با نظام مقدس جمهوري اسلامي طراحي كرده بودند و هنوز هم اين نقشه ها ادامه دارد.
وي ادامه داد : متاسفانه جنايات داعش با نام اسلام و با نام قرآن صورت مي گرفت و چنين چيزي در تاريخ سابقه نداشته است بطوريكه با پول امت اسلام چهره اسلام را در جهان مخدوش كردند و به دنبال تجزيه و تقسيم سوريه و عراق و ايران و كشورهاي اسلامي بودند .
مقام عالي دولت در استان گراميداشت ياد و خاطره شهدا را ضروري دانست و گفت : همه ما بايد مسير و راه شهدا را بشناسيم و در اين مسير ثابت قدم باشيم و با شهداي گرانقدر ميثاق ببنديم كه همواره در اين راه كوتاهي نكنيم و راه و آرمانهاي آنها را پاسدار باشيم .
وي تصريح نمود : مازندران ديار علويان مزين به عشق و شورآفريني در راه ولايت است و گراميداشت ياد و خاطره شهدا زيباترين و ماندگارترين اقدام براي تداوم راه و معرفي اهداف شهداست
اسلامي به تشريح نقشه هاي دشمنان براي مقابله با نظام مقدس جمهوري اسلامي پرداخت و گفت : دشمنان در 5 جبهه فرهنگي اجتماعي ، اقتصادي ، سياسي ، نظامي و بين المللي و با استفاده از روشهاي مختلف انقلاب اسلامي را مورد تهديد قرار دادند .
وي افزود : به عنوان مثال در جبهه نظامي دشمنان با استفاده از تجهيزات پيشرفته شرق و غرب و سردمداري حكومت عراق تمام تلاش خود را براي شكست انقلاب اسلامي بكار گرفتند و در همان زمان دشمنان به عراق تجهيزات مي دادند و ايران را تحريم كرده بودند .
اسلامي اظهار داشت : در اين نبرد نابرابر نيز به لطف خداي متعال و با يك حركت توفنده و انقلابي و با بكارگيري ظرفيت هاي ملي با خلاقيت و تلاش بسياري از متخصصان امكانات و تجهيزات مورد نيز را در كشور ساختيم و به خودكفايي رسيديم .
وي تاكيد كرد : در جبهه سياسي نيز دشمنان چه در حوزه سياست داخلي و چه حوزه سياست خارجي تلاش هاي زيادي كردند اما با مشاركت و همت مردم و شور و عشق مردم نقشه هاي دشمنان نقش بر آب شد .
استاندار مازندران خاطرنشان كرد : مذاكرات برجام به ايران هراسي دشمنان پايان داد و قطعنامه هاي شوراي امنيت بر عليه ايران را لغو كرد
وي با اشاره به نقشه فرهنگي دشمنان گفت : در جبهه فرهنگي و اجتماعي نيز دشمنان با بهره گيري از فضاي مجازي به دنبال از بين بردن فرهنگ و بنيان خانواده بودند كه ضرورت دارد كانون خانواده روزبروز مستحكم تر شده و در اين جبهه نيز مراقبت بيشتري بايد صورت گيرد
مقام عالي دولت در استان به برنامه هاي دشمنان در جبهه اقتصادي پرداخت و گفت : در جبهه اقتصادي براي مقابله با نقشه دشمنان بايد با كار و توليد، تحقق سياستهاي اقتصاد مقاومتي ، مردمي تر كردن اقتصاد و شكوفايي اقتصادي و توسعه صادرات و حركت به سوي اقتصاد دانش بنيان با خلاقيت و نوآوري و ايجاد ارزش افزوده تلاش جدي صورت گيرد تا دشمن نااميد گردد.
وي در پايان بر تقويت زيرساخت هاي توليد در روستاها تاكيد كرد و گفت : اميدوارم با توانمند كردن روستائيان زمينه رشد و پيشرفت مازندران سرافراز بيش از گذشته فراهم شود و روح شهداي عزيز هم با اين اقدامات شاد شود .لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : دشمنان در 5 جبهه فرهنگي اجتماعي ، اقتصادي ، سياسي ، نظامي و بين المللي و با استفاده از روشهاي مختلف انقلاب اسلامي را مورد تهديد قرار دادند

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir