امروز یکشنبه 24 شهریور 1398 ساعت 12:41:08

دوربین خبر

کد مطلب : 5769 -تاریخ انتشار : شنبه 04 آذر 1396 -ساعت : 22:39

چاپ به اشتراگ گذاشتن
همت مضاعف در ورود همه جانبه رسانه ملی در فضای سایبری/بسیج تلویزیونی پاتوق جوانان متعهد،هنرمند و با ایمان

با حضور فرمانده سپاه کربلا و نیز مدیرکل صداو سیمای مازندران تاکید شد:

همت مضاعف در ورود همه جانبه رسانه ملی در فضای سایبری/بسیج تلویزیونی پاتوق جوانان متعهد،هنرمند و با ایمان

به گزارش دوربین خبر
مدیرکل صداو سیمای مازندران در آئین رونمایی گروه تلویزیونی بسیج گفت:رویش های بسیج پربرکت است و نام نام آوران بسیجی را باید گرامی بداریم.
صادق مقدسی با بیان اینکه در گرد و غبار روزگار نام بسیجیان نباید گم شود افزود:باور داشته باشیم تنها راه نجات کشور برگشت به تفکر بسیجی است و اگر باور و تفکر را نداشته باشیم چشم جهانخواران از مملکت دور نخواهد شد.
مدیرکل صداو سیمای مازندران تصریح کرد:نگاه های متقابل موجود در جامعه رصد شده است نگاهی که با ساده انگاری بدیهیات عقلی در خصوص ریشه داری عناد آمریکا را نادیده می گیرد و آمریکا را کدخدای جهان می داند.
مقدسی با اشاره به نبرد مظلومانه در بیابان های عراق و سوریه که توسط عده ای دردسر خوانده شد افزود:متاسفانه  این موضوع در کلام بسیاری از افراد جاری شد .
مدیرکل صداو سیمای مازندران با اشاره به نگاه دیگر در باور نگاه جهادگرانه خاطرنشان کرد:امروز ثمره این نگاه در فتح سوریه مشهود است.
این مسئول پیروزی اخیر جبهه مقاومت  را تجربه ای شیرین برای افرادی دانست که ،معتقد سازش با آمریکایی هستند که دشمنی اش به اثبات رسیده است.
صادق مقدسی با مرور برخی جریانات گفت:برخی افراد با بصیرت به نشانه ها دقت کرده اند در حالی که کمیت بصیرت برخی لنگ می زد.
مقدسی افزود:وقتی جنگ 33 روزه با شکست کامل صهیونیست به پایان رسید دول استکبار به نتیجه رسیدند که مقر پشتیبانی جایی جز سرزمین سوریه نبود و به صورت دقیق و بررسی واقع گرایانه راه برون رفت از گرفتاری شکست مفتضحانه را دگرگونی بنیادین سوریه دانستند.
مقدسی افزود:شیوخ وهابی انواع فتواها را روی میز قرار دادند و جوانان را تحت تعلیم خود در آورند.
مسئول صداو سیمای مازندران با اشاره به راهبردهای اطلاعاتی و رسانه ای داعش بیان کرد:در تلویزیون های رسمی صهیونیستی اشاره شد که توان نیروهای داعشی بسیار بالاتر از افسران نظامی خبره است.
او در ادامه گفت:افرادی که خواب آمریکا را می بینند خدا آن ها را باید بیدار کند.
مدیرکل صداو سیمای مازندران با بیان اینکه جبهه مقاومت دستاوردی عظیم به دست آورده است افزود:تا آخرین عملیات منظم آمریکا با جدیت از عناصر جانی حمایت کردند و شواهد آن مشهود است .
صادق مقدسی افزود:بسیجی ما شعار مرگ بر آمریکا سر می دهد.
او بر نقش برجسته صداوسیما و همت مضاعف با ورود توانمندانه در فضای سایبری اشاره کرد .
صادق مقدسی ورود پرقدرت را یک الزام دانست و گفت:سلاح مجازی باید به دست کارکنان صداو سیما باشد و تولید محتوا متناسب با مخاطب. یک الزام است.
این مسئول تولید بازی های رایانه ای و اثرگذاری را بارها برابر اثرگذارتر از سخنرانی ها دانست.
او با بیان اینکه جهان بینی اسلامی در تولیدات رسانه ای لازم است حاکم شود تصریح کرد:امروز در فضای فرهنگی با جهانی روبرو هستیم که با خطراتی روبروست .لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : همت مضاعف در ورود همه جانبه رسانه ملی در فضای سایبری/بسیج تلویزیونی پاتوق جوانان متعهد،هنرمند و با ایمان

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir