امروز جمعه 16 خرداد 1399 ساعت 20:13:08

دوربین خبر

کد مطلب : 5800 -تاریخ انتشار : یکشنبه 05 آذر 1396 -ساعت : 14:59

چاپ به اشتراگ گذاشتن
جانبازان سندهاي پرافتخار و ماندگار ايثار و شهادتند/ تفكر بسيج آمريكا را به زانو در آورده است

استاندار مازندران در دیدار با جانبازان:

جانبازان سندهاي پرافتخار و ماندگار ايثار و شهادتند/ تفكر بسيج آمريكا را به زانو در آورده است

به گزارش دوربین خبر،

همزمان با سالروز تشكيل شجره طيبه بسيج استاندار مازندران با حضور در مركز توانبخشي امام علي (ع) مركز استان با اهداء گل از جانبازان سرافراز تجليل نمود.
در اين ديدار استاندار مازندران طي سخناني جانبازان را سندهاي پرافتخار و ماندگار ايثار و شهادت خواند و گفت : خدمت به جانبازان عبادت است.
محمد اسلامي با گراميداشت ياد و خاطره دلاورمرديهاي رزمندگان عزيز به ويژه بسيجيان در 8 سال دفاع مقدس گفت : تفكر بسيج آمريكا را به زانو در آورده است زيرا بسيج در مدرسه عشق گوش به فرمان مولا حركت مي كند و به همين دليل دشمن از نام بسيج هراس دارد.
مقام عالي دولت در استان تصريح نمود : با تفكر بسيجي و با هدايت هوشمند مرجعيت و يكپارچكي نيروهاي مقاومت و همكاري منطقه اي شجره خبيثه داعش شكست خورد و پايان حكومتش اعلام شد .
وي تاكيد كرد : در جنگ تحميلي همه قطعنامه ها و تحريمها براي ما بود و همه امكانات و تجهيزات براي رژيم عراق ولي اين ايثار و شهامت و شجاعت رزمندگان ما بود كه سنگرهاي دشمنان را فتح نمود.
اسلامي دستاوردهاي انقلاب اسلامي را با وجود بعضي نارسائيها بسيار بزرگ خواند و گفت : رشد علمي و تكنولوژي و آگاهي عمومي مردم عزيز ما به بركت انقلاب اسلامي بي نظير است و بايد قدردان اين همه دستاوردها كه به بركت خون شهدا ، ايثار جانبازان و آزادگان حاصل شده است باشيم .
وي جانبازان را سندهاي ماندگار دفاع مقدس خواند و گفت : اين جانبازان عزيز راه عزت ، سربلندي و سرافرازي ملت ايران را هموار كردند و بايد قدر آنان را بدانيم .
اسلامي اظهار داشت : همه بايد در مسير هدف اصلي انقلاب حركت كنيم و شكوفايي علمي و اقتصادي را براي آرامش و آسايش و امنيت مردم فراهم نمائيم.
استاندار مازندران در پايان گفت : با هوشياري ملت و رهبري حكيمانه و مدبرانه مقام معظم رهبري و تلاش دولت و قوا بسياري از نقشه هاي دشمنان بر عليه جمهوري اسلامي خنثي شده است .
در اين ديدار استاندار مازندران با اهداء گل از ايثار و فداكاري جانبازان سرافراز تجليل نمود.لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : جانبازان سندهاي پرافتخار و ماندگار ايثار و شهادتند/ تفكر بسيج آمريكا را به زانو در آورده است

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir