امروز جمعه 16 خرداد 1399 ساعت 20:32:26

دوربین خبر

کد مطلب : 5831 -تاریخ انتشار : دوشنبه 06 آذر 1396 -ساعت : 22:46

چاپ به اشتراگ گذاشتن
واردات برنج را متوقف کنید/اتحاد و انسجام مازنی ها نتیجه داد/خواب تار دلالان

درخواست وزیر جهاد کشاورزی از وزیر صنعت و معدن و تجارت:

واردات برنج را متوقف کنید/اتحاد و انسجام مازنی ها نتیجه داد/خواب تار دلالان

به گزارش دوربین خبر،در پی انتشار خبر اعتراض محقق برنج کشور،قربان علی نعمت زاده توسط جمعی از خبرنگاران رسانه های استان و "|دوربین خبر"| و نیز ارسال نامه به دفتر مقام معظم رهبری با پیگیری شاعری نماینده مردم شرق مازندران،دستور لغو واردات برنج به کشور صادر شد./سمیه فقیه خبرگزاری صداو سیما گزارش می دهد...

به گزارش دوربین خبر،با اعتراضات گسترده محققان برنج کشور و به ویژه نعمت زاده محقق برنج و نماینده سابق مردم قائمشهر و پیگیری های شاعری سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی و نیز ارسال نامه به دفتر مقام معظم رهبری،وزیر جهاد کشاورزی در نامه ای خواستار لغو واردات برنج به کشور شد.

نعمت زاده چهارشنبه هفته گذشته با اعتراض از اقدام وزیر جهاد کشاورزی در آزادسازی واردات برنج گفته بود از اینکه سال ها کار تحقیقات انجام داده است پشیمان است و شعار اقتصاد مقاومتی تنها به واژگانی برای سیاستمداران بدل شده است.

وی اعلام کرده بود،دروازه های واردات کشور باز شده است و متاسفانه مسئولی دلش به حال کشاورز و کشاورزی و نیز واژه مهم امنیت غذایی نمی سوزد.

شاعری نیز با اعلام خبر واردات برنج این اقدام جهاد کشاورزی را در واقع قطع امید شالیکاران عنوان کرده بود و در پی این اقدام نامه ای خطاب به رهبری تنظیم و ارسال شد.

یوسفیان ملا نیز گفت:سخن از اقداماتی که مدعی می شد رصد هر گونه قاچاق برنج ودیگر کالا ها  به خوبی صورت می پذیرد حرف و سخنی غیر واقعی بوده است .

حال پس از کش و قوس های فراوان این وزیر جهاد کشاورزی است لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : واردات برنج را متوقف کنید/اتحاد و انسجام مازنی ها نتیجه داد/خواب تار دلالان

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir