امروز پنج شنبه 28 شهریور 1398 ساعت 21:22:49

دوربین خبر

کد مطلب : 5965 -تاریخ انتشار : یکشنبه 12 آذر 1396 -ساعت : 16:28

چاپ به اشتراگ گذاشتن
ابتکارات و فعالیت های کتابخانه های عمومی مازندران نشان دهنده کار علمی، منضبط و گروهی است

یوسف نژاد:

ابتکارات و فعالیت های کتابخانه های عمومی مازندران نشان دهنده کار علمی، منضبط و گروهی است

به گزارش دوربین خبر

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی در نشست اداره کل کتابخانه های عمومی خواستار برنامه ریزی دقیق تر در حوزه کتابخوانی و کتابخانه های عمومی با تداوم نشست ها با مسئولین نهاد کتابخانه های عمومی شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، علی اصغر یوسف نژاد نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی، ابتکارات و فعالیت های کتابخانه های عمومی مازندران را نشان دهنده کار علمی، منضبط و گروهی دانست و گفت: اگر این همدلی و وفاق به همه دستگاه های اجرایی با تزریق دغدغه برای کتابخوانی همراه شود، می توان به آینده بیشتر امیدوار بود.

وی افزود: نمایندگان مجلس به حوزه کتابخوانی اهمیت می دهند و این مسئله مهم فرهنگی را از یاد نبرده اند ولی برای برنامه ریزی دقیق تر در حوزه کتابخوانی و کتابخانه های عمومی، باید نشست ها با مسئولین نهاد کتابخانه های عمومی ادامه یابد.

یوسف_نژاد با بیان اینکه همه مشکلات پول نیست و با تدبیر حل می شود، اظهار داشت: البته بودجه فرهنگی در کشور کم نیست اما دچار پراکندگی و واگرایی در هزینه و غیر هدفمند بودن هستیم که در صورت همگرایی دستگاه های فرهنگی، نتایج درخشان تری با همین بودجه ها بدست می آید.

این نماینده مجلس شورای اسلامی، کمک به کتابخانه های عمومی از طرف مجمع نمایندگان مازندران را یک همکاری ضروری دانست و اذعان داشت: کارکرد اداره کل کتابخانه های عمومی استان به حدی است که می تواند سرآمد دستگاه های اجرایی در استان باشد.

لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : ابتکارات و فعالیت های کتابخانه های عمومی مازندران نشان دهنده کار علمی، منضبط و گروهی است

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir