امروز دوشنبه 04 مهر 1401 ساعت 03:21:28

دوربین خبر

کد مطلب : 637 -تاریخ انتشار : سه شنبه 29 فروردین 1396 -ساعت : 00:41

چاپ به اشتراگ گذاشتن
یکی از دلایل اصلی غیبت تیم های شرق آسیا در ساری،  حمایت نکردن حامیان مالی بوده است

رییس فدارسیون تکواندو ایران:

یکی از دلایل اصلی غیبت تیم های شرق آسیا در ساری، حمایت نکردن حامیان مالی بوده است

به گزارش دوربین خبر،سید محمد پولادگر رییس فدارسیون تکواندو ایران گفت:با پیشنهاد ایران طی ۸ سال گذشته توانستیم وارد سری بازی های رزمی اتحادیه آسیا شویم

به گزارش دوربین خبر،سید محمد پولادگر رییس فدارسیون تکواندو ایران در خصوص برگزاری هفتمین دوره رقابتهای جام باشگاه های آسیا بیان کرد:یکی از دلایل اصلی غیبت تیم های شرق آسیا در ساری،  حمایت نکردن حامیان مالی بوده است. تیم دانشگاه آزاد با وجود اینکه نتوانست از وجود ملی پوشان خود استفاده کند اما تیم هایی اعم از؛ شهرداری ورامین، مقاومت و شهدای مدافع حرم ساری از تیم های لیگ دسته یک و خوب کشور به شمار می روند.

وی ادامه داد: با پیشنهاد ایران طی ۸ سال گذشته توانستیم وارد سری بازی های رزمی اتحادیه آسیا شویم و خوشبختانه با تایید اتحادیه و فدراسیون جهانی، امروز جزو بازی هایی است که رنکینگ خوبی دارد.

رییس فدراسیون تکواندو همچنین، با اشاره به اینکه باشگاه‌های ایرانی شرکت‌کننده در این دوره ازجام باشگاه های آسیا از بهترین باشگاه‌های کشور بوده اند، گفت: تیم‌های شرکت‌کننده خارجی نیز از بازیکنان خوبی برخوردارند ودر مجموع سطح کیفی مسابقات خوب بوده است.

رئیس فدراسیون تکواندو با اشاره به اینکه آسیا در زمینه جذب باشگاه ها و رویدادهایشان هنوز فعال نیست، اظهار کرد: ناگفته نماند این امر در ایران و اروپا در زمینه باشگاه داری و جذب سرمایه در بخش خصوصی نهادینه شدند.
متاسفانه در آسیا بجز ایران سایر کشورها در زمینه جذب باشگاه‌ها و حضور باشگاه‌ها در رویدادها فعال نیستند اما اروپا بسیار فعال بوده چرا که باشگاه‌داری و جذب سرمایه‌گذار در اروپا نهادینه شده است.

وی افزود: بهترین باشگاه های جهان اکثریت از رشته های رزمی و حتی رشته های توپی در اروپا با یک سازماندهی منسجم و دقیق هستند منتهی در آسیا به جز ایران نزدیک به ۲۱ سال تجربه برگزاری لیگ را داریم.

پولادگر در خصوص میزبانی مسابقات در شهر ساری بیان کرد: خداروشکر با وجود کمبود منابع مالی برگزاری مسابقات با کیفیت بالایی برگزار شد و ساری نشان داد که می تواند میزبان خوبی برای مسابقات در سطح بالا باشد، همانطور که در تکواندو پرقدرت ظاهر میشود و دارای پتانسیل بالایی است در مدیریت برنامه های مرتبط با تکواندو هم تمام توان خود را گذاشته امیدوارم که در مسابقات جام فجر هم میزبان خوبی برای ورزشکاران باشیم.

وی در پایان با تبریک قهرمانی تیم های مقام آور این رقابت ها عنوان کرد :خوشحالم از اینکه جام در ایران بافی ماند و تبریک به تیم مدافع حرم ساری بابت کسب مقام نایب قهرمانی و امیدوارم از این مسابقات استعداد های خوبی برای آینده تکواندو کشور پدیده آیند.لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : یکی از دلایل اصلی غیبت تیم های شرق آسیا در ساری، حمایت نکردن حامیان مالی بوده است

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir