امروز یکشنبه 24 شهریور 1398 ساعت 12:09:54

دوربین خبر

کد مطلب : 7234 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 22 آذر 1396 -ساعت : 07:37

چاپ به اشتراگ گذاشتن
ایجاد مدیریت جهادی راهکار توسعه اشتغال در روستاهای مازندران/نظارت بر پرداخت تسهیلات به کشاورزان واقعی هدف استانداری مازندران

استاندار مازندران:

ایجاد مدیریت جهادی راهکار توسعه اشتغال در روستاهای مازندران/نظارت بر پرداخت تسهیلات به کشاورزان واقعی هدف استانداری مازندران

به گزارش دوربین خبر،استاندار مازندران در جلسه شورای اداری کلارآباد گفت:همه باور کنیم که در مازندران مشکلات وجود دارد و یکصدایی در رفع مشکلات وجود دارد.

او شناخت راه حل برای رفع مشکل و الگوسازی را با اهمیت دانست. 

اسلامی افزود:همفکری و مساعدت برای گسترش مشاغل آی تک اهمیت دارد . 

او با اشاره به برتری مازندران در فناوری اطلاعات تصریح کرد:فضای کسب و کار با حمایت تسهیلاتی امکان ارائه خدمات در مازندران را فراهم می کند.

وی با اشاره به شناسایی حلقه های تولید افزود:در پردازش محصولات کشاورزی باید تلاش شود و الان به روش سنتی کار کرده ایم و از فرمانداران خواستم تا در شناسایی حلقه های مفقوده تولید و تبدیل محصولات راه حل ها اتخاذ شود.

اسلامی با اشاره به ظرفیت های تولید خاویار گفت:ایجاد طوفان فکری در میان مسئولان را دنبال می کنم.

او با اشارخ به بیان موضوعات از سوی دکتر روحانی عنوان کرد:برای رفع موانع تولید هنوز اعتباراتی داده نشده است و حساب و کتاب با بانک به قدری پیچیده شده است که به جای دریافت تسهیلات سرمایه ها در بورس باید به اشتراک گذاشته شود.

وی بر وجود تنگناهای شدید مالی دولت تاکید کرد و افزود:لزوما افراد دریافت کننده تسهیلات لوکس گرا نیستند وباید به دنبال افراد فعال در حوزه سرمایه گذاری باشیم . 

وی ایجاد کریدور جدید برای تامین مالی را مهم دانست و گفت:ایجاد وجه تمایز برای ظرفیت ساری مدیریتی و بازدهی مالی برای تولید کننده اهمیت دارد.

استاندار مازندران تصریح کرد:دولت برای اشتغال روستایی در این مقطع زمانی تصمیمات گسترده ای گرفته است و مهم ترین هنر باید این باشد 45 درصد جمعیت روستایی تثبیت شود.

وی در ادامه بر استفاده از ظرفیت های استانی اشاره کرد و افزود:توانمندسازی اشتغال روستایی با تسهیلات ارزان قیمت ویژه افراد روستا مورد توجه قرار گیرد.

وی همچنین تصریح کرد:تلاش در نظارت پرداخت تسهیلات به طرح های روستا را دنبال می کنیم.

اسلامی بوم گردی،طبیعت گردی و توجه به صنایع دستی را دستاوردهای محلی مازندران عنوان کرد.

استاندار مازندران خاطرنشان کرد:توجه به صنایع دستی مازندران و احیا آن در اولویت قرار گیرد و مدیریت جهادی برای راه انداختن کار مردم نیاز دارد.لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : ایجاد مدیریت جهادی راهکار توسعه اشتغال در روستاهای مازندران/نظارت بر پرداخت تسهیلات به کشاورزان واقعی هدف استانداری مازندران

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir