امروز شنبه 09 مهر 1401 ساعت 14:08:43

دوربین خبر

کد مطلب : 851 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 21 اردیبهشت 1396 -ساعت : 23:13

چاپ به اشتراگ گذاشتن
به مدت یک هفته تبلیغات نامزدهای انتخاباتی شهر و روستا مازندرن ادامه دارد.

دبير كميته اطلاع رساني ستاد انتخابات مازندران:

به مدت یک هفته تبلیغات نامزدهای انتخاباتی شهر و روستا مازندرن ادامه دارد.

به گزارش دوربین خبر،دبير كميته اطلاع رساني ستاد انتخابات مازندران از اعلام شرایط تبلیغات انتخاباتی ویژه نامزدهای انتخابات شورای شهر و روستا در استان خبر داد.

به گزارش دوربین خبر، دبير كميته اطلاع رساني ستاد انتخابات مازندران  گفت : نامزدها می‌توانند در هر منطقه شهرداری، یک ستاد تبلیغات انتخاباتي جهت ساماندهی فعالیت‌های تبلیغاتی خود و طرفدارانشان دایر نمایند.
مظفري اضافه كرد: شهرداريها موظف هستند محل‌های مناسبی برای الصاق و یا ارائه آثار تبلیغاتی نامزدها اختصاص دهند.
وي اافزود : توزیع آثار تبلیغاتی نامزدها از طریق شرکت پست با رعایت چارچوب اساسنامه آن منعي ندارد .
مظفری استفاده از امکانات تبلیغی مؤسساتی که به نحوی از بودجه عمومی استفاده می‌کنند را ممنوع اعلام كرد و گفت : استفاده از اماکن دولتی و عمومی مشروط به اخذ مجوز از مقامات ذی‌صلاح و پرداخت هزینه برابر برای تمامی نامزدها و طرفداران آن‌ها بلامانع است.
او همچنین بیان کرد:انتشار اعلام نظر شخصیت‌ها(بدون ذکر عنوان و مسئولیت آنان)، مجامع، احزاب و گروه‌های مجاز، در تأیید نامزد انتخاباتی با ارائه مستند و مدرک کتبی و امضاشده مربوط به تأیید و حمایت از ایشان امكان پذير است .
دبير شوراي اطلاع رساني مازندران انعکاس هر گونه آثار تبلیغاتی نامزدها و طرفداران آنان اعم از کاغذی، پارچه‌ای، مقوائی، فلزی و یا جنس دیگر را در اندازه مناسب ضروری برشمرد و تصریح کرد:این تبلیغات نبایدبزرگتر از 100 × 70 سانتی‌متر باشد و چاپ عکس و پوسترحداکثر در دو فرم(دو نوع پوستر کاغذی) وجزوه و تراکت و زندگی‌نامه بلامانع است .

به گفته مظفری برگزاري هر گونه تجمع در داخل ستادهای انتخاباتی و در فضاهای بسته منع قانونی ندارد و مجاز است، اما هرگونه تجمع و راهپیمائی در خارج از محیط های بسته، منوط به اخذ مجوز از مراجع ذي صلاح و فرمانداري است.
وي در زمینه راه‌اندازی کارناوال‌های تبلیغاتی برای انتخابات ریاست‌جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا را غیرمجاز اعلام کرد.
 زمان تبلیغات انتخاباتی شوراهای اسلامی شهر و روستا از ۲۱ تا ۲۷ اردیبهشت‌ماه به مدت یک هفته است  و ساعت 8 صبح روز پنجشنبه 28 ارديبهشت پايان زمان تبليغات  داوطلبان و نامزدهاي هر دو انتخابات است.لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : به مدت یک هفته تبلیغات نامزدهای انتخاباتی شهر و روستا مازندرن ادامه دارد.

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir