امروز پنج شنبه 06 تیر 1398 ساعت 12:43:42

دوربین خبر

کد مطلب : 8551 -تاریخ انتشار : شنبه 02 دی 1396 -ساعت : 08:10

چاپ به اشتراگ گذاشتن
درخواست مجوز استخدام 1600 نفر در وزارت كشور/ 83 درصد فرمانداران از مجموعه وزارت كشورند

ناصريان معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت كشور در ساري خبر داد:

درخواست مجوز استخدام 1600 نفر در وزارت كشور/ 83 درصد فرمانداران از مجموعه وزارت كشورند

به گزارش دوربین خبرمعاون توسعه مدیریت و منابع وزارت كشور در حاشيه اختتاميه اولين دوره مسابقات ورزشي بانوان شاغل مجموعه وزارت كشور در ساري گفت درخواست مجوز استخدام 1600 نفر در وزارت كشور براي دولت ارسال شده است.

مهندس ناصريان به ضرورت بهسازي و توانمند سازي نيروي انساني در وزارت كشور و استانداري ها اشاره كرد و گفت : بر اساس سند جامع نيروي انساني كه مي بايست تا پايان 96 ارائه مي كرديم با همكاري استانداري ها سند آماده شده و براي دولت و سازمان امور استخدامي ارسال شده و بر اين اساس درخواست مجوز براي استخدام 1600 نفر در استانداري ها ، فرمانداري ها و بخشداريها شده است و اين موضوع در حال پيگيري است .
وي اظهار داشت : نيروهاي انساني موجود متناسب با سابقه مدرك تحصيلي ، رشته تحصيلي و تجربه ساماندهي شده و تلاش بر آن است تا با توانمند سازي نيروي انساني براي هر پستي در وزارت كشور نيروي انساني توانمند داشته باشيم تا نيازي به تامين نيرو از ساير دستگاهها نباشد .
ناصريان تصريح كرد : براي اولين بار با تلاش صورت گرفته بيش از 83 درصد فرمانداران از مجموعه وزارت كشور هستند و به دنبال آن قرار است كه در حوزه بخشداري ها هم از مجموعه نيروهاي وزارت كشور استفاده كنيم .
وي از اصلاح ساختار فرمانداري ها و بخشداري ها خبر داد و گفت : بر اين اساس 600 معاون جديد به ساختار فرمانداري ها اضافه شده است و اختصاص معاون به 30 تا 40 درصد بخشداري ها هم پيش بيني شده كه در حال پيگيري است و اولويت هم بكارگيري از ظرفيت داخلي مجموعه وزارت كشور است .
قابل ذكر است : در اولين دوره مسابقات ورزشي بانوان شاغل وزارت كشور و سازمانهاي تابعه و استانداريها كه با شركت10 تيم واليبال و 15 تيم دارت به مدت 3 روز در مجتمع فرهنگي رفاهي خزرآباد ساري برگزار شد در رشته واليبال تيم وزارت كشور و در رشته دارت تيم استانداري مازندران به مقام اول مسابقات دست يافتندلینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : درخواست مجوز استخدام 1600 نفر در وزارت كشور/ 83 درصد فرمانداران از مجموعه وزارت كشورند

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir