امروز پنج شنبه 28 شهریور 1398 ساعت 21:16:38

دوربین خبر

کد مطلب : 8762 -تاریخ انتشار : یکشنبه 03 دی 1396 -ساعت : 10:41

چاپ به اشتراگ گذاشتن
به حاشیه نرفتن مدیران و ارائه گزارش تحلیلی از بانک ها برای رفع موانع تولید مازندران ضروری است/حضور اعضا شورای گفتگو در جلسه الزامی است

استاندار مازندران:

به حاشیه نرفتن مدیران و ارائه گزارش تحلیلی از بانک ها برای رفع موانع تولید مازندران ضروری است/حضور اعضا شورای گفتگو در جلسه الزامی است

به گزارش دوربین خبر،استاندار مازندران امروز در جلسه نشست شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی مازندران گفت:در این جلسه برای حضور همه اعضا باید برنامه ریزی شود تا فرصت برای رفع موانع تولید مهیا گردد.

اسلامی استاندار مازندران با اشاره به لزوم ارائه گزارش های دقیق در خصوص مشکلات تولید کنندگان در بانک ها خاطرنشان کرد:هیچ عضوی که براساس قانون باید در جلسه حضور یابد، نماینده نفرستد.

اسلامی با اشاره به اینکه از دستور جلسه امروز رسیدگی به مشکلات بانکی است گفت:با کلی گویی و ارایه آنچه دولت و مجلس می کند گره تولید در مازندران باز نمی شود.
وی با تاکید بر مراجعه فعالان تولیدی مازندران که در تسهیلات گوناگون گرفتار شده اند خاطرنشان کرد:باید برای رفع موانع در شورای گفتگو  مسائل. به صورت موضوعی بررسی شود .
او از روسای بانک ها خواست تا گزارش تحلیلی برای پشتیبانی از بازار تولید کشور و مازندران با اولویت کار کارشناسی ارائه دهند .

وی یادآور شد:با تهیه گزارش تحلیلی  در جلسه آینده حرف مشخص و پیشنهاد قابل اجرایی را بشنویم تا اقدام تحولی ایجاد گردد.
وی با اشاره به بازگویی مشکلات و به حاشیه نرفتن مدیران خاطرنشان کرد:باید فرصت ها و شرایط مازندران را مرور کنیم و در رفع موانع کوشش نماییم.

مهاجر رئیس اتاق بازرگانی صنایع،معادن و کشاورزی مازندران همچنین افزود: دقت در واگذاری تسهیلات به تولید کننده اصلی و کننده کار ضروری بود و اگر جهاد کشاورزی و یا صنعت و معدن دقت می کردند. امروز در این زمینه مشکلات کمتری داشتیم . 

او با بیان اینکه تنها رونق تولید با تسهیلات دهی تسهیل نمی شود تصریح کرد:تنظیم بازار نیز موضوعی مهم است.
مهاجر با بیان اینکه امروز تولید تولید کنندگان مازندران در انبارهاست گفت:تورم نقطه به نقطه 8 درصد و بازپرداخت تسهیلات 18 درصدی و عدم ورود به بازار مشکلات را در تولید افزون کرده است.
او خاطرنشان کرد:شناسایی ضوابط و مقررات بانک ها و موانعی که تولید را میسر نمی کند باید در جلسه طرح شود و به عنوان مصوبه جلسه مطرح گرددلینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : به حاشیه نرفتن مدیران و ارائه گزارش تحلیلی از بانک ها برای رفع موانع تولید مازندران ضروری است/حضور اعضا شورای گفتگو در جلسه الزامی است

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir