امروز شنبه 17 خرداد 1399 ساعت 00:04:26

دوربین خبر

کد مطلب : 9065 -تاریخ انتشار : سه شنبه 05 دی 1396 -ساعت : 09:17

چاپ به اشتراگ گذاشتن
سرفصلهاي اصلي بودجه 97 با حضور استاندار و مجمع نمايندگان مازندران بررسی شد

سرفصلهاي اصلي بودجه 97 با حضور استاندار و مجمع نمايندگان مازندران بررسی شد

به گزارش دوربین خبر،استاندار اسلامی با تاکید بر نقش تعاملی سران قوا گفت:در توسعه استان از همه توانمندی ها و ظرفیت ها استفاده می شود.

به گزارش دوربین خبر،

در نشست مجمع نمايندگان مازندران با استاندار روند پیگیری طرح‌های عمرانی و سرفصلهاي اصلي بودجه 97 براي مازندران مورد بحث و بررسی گردید.
استاندار مازندران در پايان نشست با مجمع نمايندگان در بهارستان گفت : با حضور نمايندگان مجلس سرفصلهاي اصلي و اساسي بودجه 97 مورد بحث و بررسي قرار گرفت و مقرر شد نمايندگان محترم مجلس و استانداري از فرصت بررسي لايحه بودجه استفاده نموده بويژه از نقش و مسئوليت نمايندگان در كميسيونهاي مجلس به ويژه كميسيون تلفيق بهره بيشتري ببريم .
اسلامي افزود : در اين جلسه مسائل جاري استان و سياستهاي اجرايي براي برون رفت از وضع موجود مورد بررسي قرار گرفت و تصميماتي گرفته شد .
مقام عالي دولت در استان تصريح نمود: به منظور هماهنگي و انسجام بيشتر جلسات مشترك استاندار و مجمع نمايندگان به صورت ماهانه برگزار مي شود و جلسات نمايندگان قوا نيز برگزار خواهد شد .
وي در پايان گفت : مطمئنا جلسات نمايندگان قوا در استان مي تواند در توسعه استان و بهره گيري از همه توانمنديها و ظرفيتهاي موجود كمك بزرگي نمايد .
نياز آذري رئیس مجمع نمایندگان مازندران نيز در پايان جلسه با اعلام اینکه ظرفیت ‌ملی مجلس و مجمع‌نمایندگان فرصت مناسبی برای شتاب‌بخشی به پیگیری‌ها و تسریع در اجرای طرح‌های توسعه می‌باشد خاطرنشان کرد: مجمع نمایندگان با اعتقاد به همدلی، پشتیبان نماینده عالی دولت در استان و دستگاههای اجرایی در راستای توسعه‌استان و خدمت‌به‌مردم می‌باشد.

وي در بیان محورهای این نشست اظهار داشت: روند صادرات، خرید و ذخیره‌سازی مرکبات، پیگیری مشکلات کشاورزان و برنج‌کاران، بودجه سال 97 و اجرای طرح آب، فاضلاب، پسماند و مشکلات مربوط به صنعت استان در این نشست مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت
قابل ذكر است در اين جلسه نمايندگان مجلس حمايت و پشيباني خود را از برنامه هاي توسعه اي استاندار مازندران اعلام نمودند .لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : سرفصلهاي اصلي بودجه 97 با حضور استاندار و مجمع نمايندگان مازندران بررسی شد

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir