امروز جمعه 16 خرداد 1399 ساعت 19:15:57

دوربین خبر

کد مطلب : 9288 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 06 دی 1396 -ساعت : 13:20

چاپ به اشتراگ گذاشتن
اجرای پروژه مهر 97 از امروز کلید می خورد

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران:

اجرای پروژه مهر 97 از امروز کلید می خورد

به گزارش دوربین خبر شناسایی بیسوادان در مازندران امسال دو برابر رشد داشت

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران از رشد دوبرابری در شناسایی بیسوادان خبر داد و گفت:مدیران بر شناسایی آسیب ها،فرهنگ سازی و جذب اولیا بی سوادان تلاش کنند
مدیرکل آموزش و پرورش مازندران در جمع روسای شهرستان و مناطق آموزش و پرورش گفت:امسال 97 درصد برنامه های قابل پیش بینی سوادآموزی تحقق یافت.
قاسمی با بیان اینکه با تلاش برخی شهرستان ها می توان اهداف سوادآموزی را تحقق بخشید تصریح کرد:روسای آموزش و پرورش در تعلیم اولیای بیسواد باید تلاش کنند.
وی با بیان اینکه امسال دو برابر نسبت به پارسال رشد داشتیم خاطرنشان کرد:تلاش برای شناسایی بیسوادان در چهاردانگه،بلده،نوشهر،کجور،نکا باید افزایش یابد.
او با بیان اینکه آموزش و پرورش به عنوان دستگاه پژوهشگر مورد تقدیر قرار گرفت افزود:اقدام پژوهی،درس پژوهی،تولید محتوای الکترونیکی تز اقداماتی است که می تواند فضای تحقیق و پژوهش را تغییر دهد.
سید علی قاسمی در ادامه خاطرنشان کرد:از فرصت های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و به ویژه مدارس آسیب پذیر استفاده شود.
او بر فرصت سازی در انس با کتاب میان دانش آموزان تاکید کرد و افزود:با معلمان جوانی که به عنوان کارورزی حضور می یابند تمرکز صورت پذیرد.
مسئول تعلیم و تربیت استان افزود:انتخاب مشاوران جوان با نگاه علمی و آینده دار انجام شود و بر انتخاب معلمان جوان تمرکز کنید.
سید علی قاسمی با اشاره به استقرار پایه دوازدهم گفت:همه مدیران با برنامه ریزی. برای رهایی از چالش کمبود نیروی انسانی و همچنین کمبود فضا تلاش نمایند.

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران اجرای برنامه مهارت آموزی را بخش دیگری از برنامه ها دانست و گفت:همه مدیران رسما پروژه مهر 97 را آغاز کنند.
او تنبیه بدنی دانش آموزان را امروز به معنای عجز معلم عنوان کرد و افزود:تنبیه بدنی تخلف بوده و می تواند به جرم بدل شود.
او همچنین تصریح کرد:با هرگونه برخورد بدنی برخورد می شود.لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : اجرای پروژه مهر 97 از امروز کلید می خورد

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir